Gry Internet Recenzje Technologie

World of Warcraft – Co nowego w aktualizacji 8.3?

Wraz z ogłoszeniem na końcoworocznym BlizzConie nowego nadchodzącego dodatku do World of Warcraft zatytułowanego Shadowlands, społeczność zaczęła zadawać co raz to nowsze pytania związane z mającym pojawić się niebawem po nowym roku patchu 8.3. Gdzie nas zabierze, jaki los światu przyniesie ucieczka Sylvanas i dobiegająca końcowi Czwarta Wojna?

Wydany 14 stycznia patch “Visions of N’Zoth” do już półtorarocznego Battle For Azeroth przynosi do gry całkiem sporo ciekawych świeżości, które z pewnością zainteresują aktualnych poszukiwaczy przygód jak i tych, którzy odstąpili po premierze średnio przyjętego przez społeczność dodatku.

Nowości w Visions of N’Zoth

“Visions of N’Zoth” pozwoli graczom przemierzać Azeroth dwiema nowymi Allied Races, dumnymi i niezwykle zaawansowanymi technologicznie Mechagnomami po stronie Przymierza i intrygującymi, zamieszkującymi piaski Vol’Dun Vulperami uzupełniającymi szeregi Hordy.

Nowości doszły także do pamiętających czasy Króla Lisza Rycerzy Śmierci, którymi od dzisiaj mogą stać się także przedstawiciele wszystkich dodanych w World of Warcraft: Battle For Azeroth, Allied Races.

Azeroth znane ze swojej burzliwej historii napotyka nowe zagrożenie, czyhający w mroku N’Zoth zasiadł na tronie Ny’alotha, śpiącego miasta które zostało po mileniach snu wybudzone przez jego prawowitego władce. Gracze w najnowszym patchu będą mogli odwiedzić mroczne zakamarki miasta, odkrywając jego straszliwe koszmary, a także połączą swe siły z przeciwną frakcją, aby pozbyć się przedwiecznego zagrożenia. Wraz z przebudzeniem się mrocznej, pradawnej siły jaką bezsprzecznie jest N’Zoth, Azeroth poczęły nawiedzać ataki przebudzonych abominacji Pradawnego Boga, które to Czempioni Azeroth będą mogli odpierać w nowy, niespotykany jeszcze w World of Warcraft sposób.

Wraz z nowym contentem do gry doszły także pomniejsze zmiany w balansie klas, od teraz mających większe szanse w walce przeciwko sobie i płynnej rozgrywce. Dodane zostały także zmiany w systemie domu aukcyjnego, który od teraz jest o wiele bardziej przejrzystym i przyjaznym środowiskiem dla nowych graczy, jak i tych już doświadczonych.

Wraz z wyjściem nowego patcha 8.3 do World of Warcraft, graczom nie zostaje nic innego jak wyruszyć z powrotem do Azeroth i odkryć nowe karty które wyłożyła na stół jedna z ostatnich aktualizacji gry przed wyjściem następnego, co raz bardziej oczekiwanego dodatku Shadowlands.