Recenzje RTV Technologie

Smartfon do 1000 złotych – wysoka funkcjonalność w niskiej cenie

Rynek smartfonów oferuje obecnie modele urządzeń, wśród których wybór jest niemalże nieograniczony. Co jednak w przypadku, gdy chcemy kupić telefon z wysoką funkcjonalnością nie wydając przy tym fortuny? Smartfon do 1000 złotych jest realną opcją, która cieszy się sporym zainteresowaniem.

Smartfon do 1000 złotych – modele, którym warto się przyjrzeć

Na rynku smartfonów, które dostępne są poniżej tysiąca złotych prym wiedzie od jakiegoś czasu chińska marka Xiaomi. Telefony te w przystępnej cenie oferują funkcje oraz wydajność porównywalne do droższych modeli konkurencji.

Smartfon do 1000 złotych od Xiaomi jest ostatnimi czasy wybierany bardzo chętnie, głównie ze względów wymienionych wyżej. Modele, które powinny nas zainteresować, to chociażby Redmi Note 7 i 8. Ciekawą opcję tego producenta stanowi również model Xiaomi Mi A3.

iPhone do 1000 złotych

Osoby preferujące urządzenia Apple, które nie chcą wydawać kilku tysięcy na telefon z logiem nadgryzionego jabłka mogą sprawdzić model iphone SE lub też iphone 6s. Pomimo tego, że telefony te swoje premiery miały kilka lat temu, nadal pozostają funkcjonalnymi urządzeniami, które sprawdzą się w codziennym użytkowaniu.

Wracając do modeli bazujących na systemie Android, warto wspomnieć o modelach Honor 20 Lite oraz Huawei P20 Lite. Do grona ciekawych smartfonów w atrakcyjnej cenie można także dołączyć telefon Samsung Galaxy S7.

Smartfon do 1000 złotych to ciekawa opcja, którą warto wziąć pod uwagę w przypadku poszukiwania urządzenia, które będziemy mogli wykorzystywać na co dzień, a przy tym nie musimy wydawać wielkich kwot.